ISM fšr Veteraner, BollnŠs 13-14
februari |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M40 Kula |
Silver |
Fred Stenberg -70 |
|
12,96 |
|
|
M40 Viktkastning |
Silver |
Fred Stenberg -70 |
|
10,81 |
|
|
M65 60 m |
Brons |
Keith Johansson -44 |
|
9,68 |
|
|
M65 400 m |
4:a |
Keith Johansson -44 |
|
76,76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior-SM inomhus och IUSM 17 Œr, Malmš/A
20-21 februari |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P17 Stav |
Guld |
Filip Hjorth -93 |
|
4,60 |
|
1 |
M22 Stav |
7:a |
Johan Fougman -90 |
|
4,32 |
|
10 |
P17 60 m hŠck |
7:a |
Filip Hjorth -93 |
|
(fš 8,37) 8,70 |
|
11 |
P17 Tresteg |
7:a |
Niclas Rickardsson -93 |
|
12,68 |
|
12 |
F17 60 m hŠck |
7:a |
Madeleine Eriksson -93 |
|
(fš 9,09) 9,12 |
|
13 |
F19 Tresteg |
9:a |
Madeleine Nilsson -91 |
|
11,18 |
|
14 |
F17 60 m |
10:a* |
Madeleine Eriksson -93 |
|
(fš) 7,94 |
|
15 |
F17 60 m hŠck |
10:a* |
Johanna Bromark -93 |
|
(fš) 9,24 |
|
16 |
P17 LŠngd |
Guld |
Filip Hjorth -93 |
|
6,89 |
|
2 |
F17 Hšjd |
Brons |
Caroline Andersson -93 |
|
1,69 |
|
3 |
P17 Kula |
4:a |
Niclas Rickardsson -93 |
|
14,47 |
|
4 |
P17 60 m hŠck |
5:a |
Niclas Rickardsson -93 |
|
(fš 8,52) 8,65 |
|
5 |
P17 LŠngd |
5:a |
Niclas Rickardsson -93 |
|
6,25 |
|
6 |
P19 400 m |
5:a* |
Oskar Borbos -91 |
|
(fš 50,80)(sf) 51,08 |
|
7 |
F17 LŠngd |
6:a |
Julia Wigren -93 |
|
5,38 |
|
8 |
F19 400 m |
6:a* |
Malin Lindblom -91 |
|
(fš 58,35) (sf) 58,58 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms-SM 15-16 Œr inomhus, Norrkšping
27-28 februari |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P15 Hšjd |
8:a |
Fredrik Dahlman -95 |
|
1,71 |
|
|
F15 LŠngd |
Guld |
Sandra Tšrnros -95 |
|
5,73 |
|
|
F16 Hšjd |
Silver |
Emmy Olson -94 |
|
1,73 |
|
|
F15 60 m |
Silver |
Sandra Tšrnros -95 |
|
7,92 |
|
|
F15 Kula |
Silver |
Sandra Tšrnros -95 |
|
12,93 |
|
|
F15 1000 m |
Silver |
Betty Strandberg -95 |
|
2.59,25 |
|
|
F15 LŠngd |
Brons |
Sofia Nilsson -95 |
|
5,46 |
|
|
F16 60 m |
5:a |
Josefin Palm -94 |
|
8,03 |
|
|
F15 Stav |
7:a |
Denise Eriksson -95 |
|
2,72 |
|
|
F15 Tresteg |
8:a |
Fanny Anonsen 95 |
|
10,65 |
|
|
F16 60 m hŠck |
8:a* |
Josefin Palm -94 |
|
bršt |
(fš 9,07) |
|
F15 Tresteg |
11:a |
Lovisa Engman -95 |
|
10,46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stora Inomhus-SM, SŠtra (Stockholm) 27-28
februari |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MS Viktkastning |
Brons |
Robert Alneroth -84 |
|
17,75 |
|
|
KS Viktkastning |
Brons |
Madelen Fahstedt -83 |
|
14,78 |
|
|
KS LŠngd |
9:a |
Sofie Sandberg -85 |
|
5,60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ISM - IJSM - IUSM MŒngkamp, SŠtra 6-7 mars |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P17 Sjukamp |
Guld |
Filip Hjorth -93 |
|
5.142 p |
|
|
|
|
(7,44 - 4,35 - 6,97 - 8,33 - 1,86 - 13,76 - 2.23,03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NordeamŠsterskapen. NorrlandsmŠsterskap
inomhus 13-14 Œr, UmeŒ 13-14 mars |
|
|
|
|
|
|
|
|
Medaljšrer frŒn Gefle IF var: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 60 m |
Silver |
Adam Charpentier |
|
8,90 |
|
|
F14 60 m |
Guld |
Emma GŠllsteedt |
|
8,19 |
|
|
F13 200 m |
Guld |
Louise Ekman |
|
28,65 |
|
|
F13 200 m |
Silver |
Elin Nord |
|
28,81 |
|
|
F13 60 m hŠck |
Brons |
Louise Ekman |
|
10,57 |
|
|
P13 LŠngd |
Silver |
Filip Magnusson |
|
4,09 |
|
|
P13 Kula |
Brons |
Adam Charpentier |
|
9,05 |
|
|
F14 LŠngd |
Guld |
Emma GŠllsteedt |
|
4,85 |
|
|
F13 Hšjd |
Brons |
Louise Ekman |
|
1,49 |
|
|
F13 LŠngd |
Guld |
Louise Ekman |
|
4,75 |
|
|
P14 Stav |
Brons |
Hannes Gidlšf |
|
2,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lag-SM-semifinal, Enskede 16 maj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MS Lag |
1:a |
Huddinge AIS |
80,0 |
|
|
|
|
5:a |
Gefle IF |
51,5 |
|
|
|
Gefle IF:s lag: |
Robert Alneroth - Oskar Borbos - Andreas Efverstršm
- |
|
|
|
Mathias ErkkilŠ - Johan Fougman - Erik Gerdin -
Henrik Hyllengren - |
|
|
|
Magnus Josefsson -Ruben Kiefer - Markus Liwing -
Patrik Melin - |
|
|
|
Martin Mohebbi - Jimmy Nordin - Andreas Romin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KS Lag |
1:a |
Gefle IF |
73,0 |
Till Final |
|
|
|
2:a |
Falu IK |
70,0 |
|
|
|
Gefle IF:s lag: |
Caroline Andersson - Johanna Bromark - Sofie Erenlšf
- Denise Eriksson - |
|
|
Madeleine Eriksson - Madelen Fahlstedt - Nina
Gudmundsson - Stina E Jansson - |
|
|
Petra Larsson - Malin Lindblom - Annika Petersson -
Sofie Sandberg - |
|
|
Betty Strandberg - Angelica Stršm - Sandra Tšrnros -
Matilda stršm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svealandscupen, SŠtra 16 maj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KS Lag |
1:a |
Turebergs FK |
xx |
|
|
|
|
4:a |
Gefle IF, Lag 2 |
xx p |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gefle IF:s Lag: |
Fanny Anonsen - Alexandra Bartee - Linda Fršdin-Glad
- Helena Johansson - |
|
|
Freja Liljedahl - Madeleine Nilsson - Sofia Nilsson
- Josefin Palm - |
|
|
|
Julia Wigren - Madelene …stblom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-JSM-USM i Stafett, NorrtŠlje 27-28 maj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
F17 4 x 100 m |
Guld |
Gefle IF |
|
48,52 |
|
|
|
Julia Wigren - Josefin Palm - Madeleine Eriksson -
Betty Strandberg |
F17 Stafett 1000 m |
Guld |
Gefle IF |
|
2.15,99 |
|
|
|
Julia Wigren - Josefin Palm - Madeleine Eriksson -
Betty Strandberg |
F15 4 x 100 m |
8:a* |
Gefle IF |
|
(fš) 50,63 |
|
|
|
Emma GŠllstedt - Sofia Nilsson - Fanny Anonsen -
Alexandra Bartee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordiska JuniormŠsterskap i mŒngkamp,
Randers DEN 12-13 juni |
|
|
|
|
|
|
|
|
P17 Tiokamp |
Guld |
Filip Hjorth |
|
6.990 p |
|
|
|
(14,68+ - 38,07 - 4,20 - 51,15 - 38,02 - 11,57+ -
6,78+ - 14,03 - 1,81 - 3.03,40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lag-EM, First League, Budapest, HUN 19-20
juni |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KS Spjut |
8:a |
Annika Petersson |
|
52,09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veteran-SM, Hšgby 6-8 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M60 Diskus |
Guld |
Pentti Kuusisto |
|
41,72 |
|
|
M60 Kula |
8:a |
Pentti Kuusisto |
|
10,45 |
|
|
M65 100 m |
12:a* |
HŒkan Hšglund |
|
(fš) 16,73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior-SM och USM 17 Œr, Karlstad 13-15
augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P19 Hšjd |
10:a |
Kevin Vaseghi |
|
1,82 |
|
|
P17 Kula |
4:a |
Niclas Rickardsson |
|
14,78 |
|
|
P17 Spjut |
5:a |
Niclas Rickardsson |
|
50,09 |
|
|
K22 100 m |
Brons |
Petra Larsson |
|
12,14 |
|
|
F19 300 m hŠck |
Guld |
Malin Lindblom |
|
42,40 |
|
|
F19 Tresteg |
Silver |
Madeleine Nilsson |
|
11,84 |
|
|
F17 400 m |
7:a* |
Linda Fršdin-Glad |
|
(fš) 61,83 |
|
|
F17 100 m hŠck |
Silver |
Julia Wigren |
|
14,80 |
|
|
F17 100 m hŠck |
7:a* |
Madeleine Eriksson |
|
(fš 14,89) bršt |
|
|
F17 300 m hŠck |
Brons |
Madeleine Eriksson |
|
44,64 |
|
|
F17 300 m hŠck |
6:a |
Johanna Bromark |
|
46,84 |
|
|
F17 Hšjd |
4:a |
Caroline Andersson |
|
1,65 |
|
|
F17 LŠngd |
Brons |
Julia Wigren |
|
5,62 |
|
|
F17 Spjut |
8:a |
Emma Haaranen |
|
35,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms-SM 15-16 Œr, Kil 13-15 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
F16 400 m |
10:a* |
Stina M Jansson |
|
(fš) 63,18 |
|
|
F16 3000 m |
Brons |
Moa Enmark |
|
11.25,21 |
|
|
F16 1500 m hinder |
Brons |
Moa Enmark |
|
5.45,58 |
|
|
F16 100 m hŠck |
4:a |
Emmy Olson |
|
14,91 |
|
|
F16 300 m hŠck |
7:a* |
Stina M Jansson |
|
(fš) 48,81 |
|
|
F16 Hšjd |
Brons |
Emmy Olson |
|
1,68 |
|
|
F16 LŠngd |
7:a |
Emmy Olson |
|
5,39 |
|
|
F16 Diskus |
4:a |
Emelie Pettersson |
|
35,25 |
|
|
F16 Diskus |
10:a |
Madelene …stblom |
|
29,63 |
|
|
F16 SlŠgga |
Silver |
Freja Liljedahl |
|
44,58 |
|
|
F16 SlŠgga |
4:a |
Madelene …stblom |
|
43,00 |
|
|
F16 Spjut |
10:a |
Freja Liljedahl |
|
31,69 |
|
|
F15 100 m |
Guld |
Sandra Tšrnros |
|
12,43 |
|
|
F15 800 m |
Guld |
Betty Strandberg |
|
2.12,24 |
|
|
F15 LŠngd |
Guld |
Sandra Tšrnros |
|
5,88 |
|
|
F15 LŠngd |
4:a |
Sofia Nilsson |
|
5,64 |
|
|
F15 LŠngd |
8:a |
Fanny Anonsen |
|
5,33 |
|
|
F15 Tresteg |
Guld |
Sofia Nilsson |
|
12,26 |
|
|
F15 Tresteg |
8:a |
Alexandra Bartee |
|
10,78 |
|
|
F15 Tresteg |
11:a |
Fanny Anonsen |
|
10,50 |
|
|
F15 Kula |
Silver |
Sandra Tšrnros |
|
12,51 |
|
|
F15 Diskus |
Brons |
Matilda stršm |
|
45,03 |
|
|
F15 SlŠgga |
Guld |
Matilda stršm |
|
50,97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stora SM, Falun 19-22 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MS 800 m |
4:a |
Johan WalldŽn |
|
1.51,34 |
|
|
MS 1500 m |
Silver |
Johan WalldŽn |
|
3.49,63 |
|
|
MS Kula |
Brons |
Jimmy Nordin |
|
18,45 |
|
|
MS SlŠgga |
10:a |
Robert Alneroth |
|
55,61 |
|
|
KS 100 m |
8:a |
Petra Larsson |
|
12,29 |
|
|
KS 200 m |
7:a* |
Petra Larsson |
|
(fš) 24,96 |
|
|
KS 800 m |
5:a |
Betty Strandberg |
|
2.09,85 |
|
|
KS 400 m hŠck |
8:a* |
Malin Lindblom |
|
(fš) 62,59 |
|
|
KS Tresteg |
Silver |
Angelica Stršm |
|
12,71 |
|
|
KS SlŠgga |
12:a |
Madelen Fahlstedt |
|
52,59 |
|
|
KS Spjut |
Guld |
Annika Petersson |
|
55,77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Landskamp Finland - Sverige, Helsinki FIN
27-28 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MS Kula |
2:a |
Jimmy Nordin |
|
18,52 |
|
|
MS 1500 m |
5:a |
Johan WalldŽn |
|
3.48,68 |
|
|
KS Spjut |
2:a |
Annika Petersson |
|
55,15 |
|
|
KS Tresteg |
3:a |
Angelica Stršm |
|
12,64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdomslandskamp PF 17, Finland - Sverige,
LeppŠvaara FIN 28 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P17 LŠngd |
2:a |
Filip Hjorth |
|
7,05 |
|
|
F17 LŠngd |
2:a |
Julia Wigren |
|
5,75 |
|
|
F17 300 m hŠck |
4:a |
Madeleine Eriksson |
|
45,40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordisk Juniorlandskamp PF 19 Œr,
Akureyri, ICE 28-29 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
F19 400 m |
3:a |
Malin Lindblom |
|
57,38 |
|
|
F19 4 x 400 m |
3:a |
SWE = Malin Lindblom |
|
3.47,40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordeakampen 13-15 Œr. Final. Uppsala
28-29 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Flickor Lag |
1:a |
TŠby IS |
|
14.864 p |
|
|
|
5:a |
Gefle IF |
|
12.614 p |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gefle IF:s lag: |
Hanna Andersson - Fanny Anonsen - Alexandra Bartee -
Lovisa Engman - |
|
(inkl kval) |
Denise Eriksson - Sofia Nilsson - Clara Pethš -
Betty Strandberg - Sandra Tšrnros |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lag-SM-final, Stockholm/S 31 augusti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KS Lag |
1:a |
Ullevi FK |
|
77,5 p |
|
|
|
6:a |
Gefle IF |
|
47,0 p |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gefle IF:s lag: |
Johanna Bromark - Madeleine Eriksson - Madelen
Fahlstedt - |
|
|
Stina M Jansson - Anna Juggas …berg - Petra Larsson
- |
|
|
Malin Lindblom - Madeleine Nilsson -Sofia Nilsson -
Emmy Olson - |
|
|
Annika Petersson - Emelie Pettersson - Betty
Strandberg - Julia Wigren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veteran-SM i Kastfemkamp, Bottnaryd 4
september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M40 Kastfemkamp |
Silver |
Fred Stenberg |
|
2.768 p |
|
|
|
(Sl: 32,24 - Ku: 11,94 - Di: 33,79 - Spj: 42,66 -
Vikt: 09,79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordisk-Baltiska U23-mŠsterkap +
landskamp, Sšderhamn 4-5 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
K22 100 m |
6:a |
Petra Larsson |
|
12,27 |
|
|
K22 4 x 100 m |
Silver |
SWE = Petra Larsson |
|
46,18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM, JSM och USM i mŒngkamp, Huddinge 4-5
september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
F16 Sjukamp |
Silver |
Emmy Olson |
|
4.502 p |
|
|
|
(15,46+ - 1,64 - 10,13 - 26,52+ - 5,34+ - 26,03 -
2.38,41) |
|
P19 Tiokamp |
Brons |
Andreas Romin |
|
5.721 p |
|
|
|
(12,13+ - 5,77+ - 12,42 - 1,78 - 53,54 - 18,16+ -
26,70 - 3,52 - 53,15 - 4.48,88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skol-SM, VŠsterŒs 10-12 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P18+ 300 m hŠck |
7:a* |
Erik Gerdin |
|
(fš) 50,01 |
|
|
P17 Kula |
4:a |
Niclas Rickardsson |
|
14,34 |
|
|
P17 Kula |
6:a |
Filip Hjorth |
|
13,15 |
|
|
P17 SlŠgga |
7:a |
Filip Hjorth |
|
37,62 |
|
|
P17 Spjut |
6:a |
Niclas Rickardsson |
|
46,68 |
|
|
P16 Spjut |
5:a |
Fredrik Lundgren |
|
44,35 |
|
|
F18+ 100 m |
9:a* |
LinnŽa Lammi |
|
(fš) 13,25 |
|
|
F17 100 m |
5:a |
Madeleine Eriksson |
|
(fš 12,65) 12,82 |
|
|
F17 400 m |
8:a* |
Linda Fršdin-Glad |
|
(fš) 60,98 |
|
|
F17 100 m hŠck |
Guld |
Madeleine Eriksson |
|
14,77 |
|
|
F17 300 m hŠck |
Silver |
Madeleine Eriksson |
|
45,61 |
|
|
F17 300 m hŠck |
7:a* |
Johanna Bromark |
|
(fš) 49,01 |
|
|
F17 Hšjd |
4:a |
Caroline Andersson |
|
1,68 |
|
|
F17 LŠngd |
Brons |
Julia Wigren |
|
5,50 |
|
|
F17 Diskus |
5:a |
Emma Haaranen |
|
29,49 |
|
|
F17 SlŠgga |
11:a |
Emma Haaranen |
|
32,23 |
|
|
F17 Spjut |
5:a |
Emma Haaranen |
|
38,21 |
|
|
F16 400 m |
4:a |
Josefin Palm |
|
60,64 |
|
|
F16 300 m hŠck |
6:a |
Stina M Jansson |
|
(fš 48,18) 48,21 |
|
|
F16 Diskus |
7:a |
Madelene …stblom |
|
30,87 |
|
|
F16 SlŠgga |
Silver |
Madelene …stblom |
|
45,22 |
|
|
F16 SlŠgga |
Brons |
Freja Liljedahl |
|
44,07 |
|
|
F15 100 m |
Silver |
Betty Strandberg |
|
12,50 |
|
|
F15 100 m |
10:a* |
Alexandra Bartee |
|
(semi) 12,85 |
|
|
F15 800 m |
Guld |
Betty Strandberg |
|
2.13,55 |
|
|
F15 300 m hŠck |
6:a |
Fanny Anonsen |
|
(fš 47,89) 48,13 |
|
|
F15 Hšjd |
9:a |
Denise Eriksson |
|
1,48 |
|
|
F15 Stav |
6:a |
Denise Eriksson |
|
2,85 |
|
|
F15 LŠngd |
Brons |
Sofia Nilsson |
|
5,50 |
|
|
F15 LŠngd |
6:a |
Fanny Anonsen |
|
5,32 |
|
|
F15 Tresteg |
Guld |
Sofia Nilsson |
|
11,81 |
|
|
F15 Tresteg |
5:a |
Alexandra Bartee |
|
10,86 |
|
|
F15 Tresteg |
7:a |
Fanny Anonsen |
|
10,76 |
|
|
F15 Diskus |
Brons |
Matilda stršm |
|
43,56 |
|
|
F15 SlŠgga |
Guld |
Matilda stršm |
|
52,12 |
|
|
F15 Spjut |
7:a |
Denise Eriksson |
|
32,71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NordeamŠsterskapen. NorrlandsmŠsterskap
13-14 Œr, Sundsvall 11-12 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
Medaljšrer frŒn Gefle IF var: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P14 Stav |
Silver |
Hannes Gidlšf |
|
3,07 |
|
|
F14 Tresteg |
Guld |
Clara Pethš |
|
9,82 |
|
|
F14 SlŠgga |
Guld |
Elin RosŽn |
|
41,76 |
|
|
F14 SlŠgga |
Brons |
Clara Pethš |
|
25,53 |
|
|
F13 80 m |
Silver |
Agnes Gille |
|
10,93 |
|
|
F13 200 m |
Guld |
Louise Ekman |
|
27,84 |
|
|
F13 600 m |
Guld |
Louise Ekman |
|
1.46,22 |
|
|
F13 200 m hŠck |
Guld |
Louise Ekman |
|
30,56 |
|
|
F13 Tresteg |
Silver |
Louise Ekman |
|
9,97 |
|
|
F13 SlŠgga |
Guld |
Michaela Norrbelius |
|
40,56 |
|
|
F13 Diskus |
Silver |
Michaela Norrbelius |
|
25,22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lag-USM 15-17 Œr, GŠvle 19 september |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lag |
1:a |
Gefle IF |
|
136,0 p |
|
|
|
2:a |
Huddinge AIS |
|
132,5 p |
|
|
|
3:a |
IFK VŠxjš |
|
124,0 p |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gefle IF:s lag: |
Calle Hallberg - Filip Hjorth - Fredrik Lundgren -
Jesper NorŽn - |
|
|
Niclas Rickardsson - John …sterberg |
|
|
Caroline Andersson - Moa Enmark - Madeleine Eriksson
- Emma Haaranen - |
|
Sofia Nilsson - Josefin Palm - Betty Strandberg -
Julia Wigren - Matilda stršm |