MN SENIORER - P15
60 meter (med alla resultat under 8,60)
7,01 Robert Flt 770104 2 Bollns 1. 2 692-02 MS
7,14 Henrik Sahlstrm 771026 1 h1 Bollns 1. 2 + MS
7,24 Andreas Jansson 830420 2 h2 Falun 18. 1 711-01 M22
7,49 Thomas Persson 710630 4 h3 Vsters 19. 1 703-95 MS
7,63 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 8. 3 788-02 P17
7,65 Mikael Fransson 831112 4 h2 Vsters 1. 2 824-98 P19
7,82 Filip Almgren 840901 7 h1 Vsters 19. 1 776-01 P19
7,93 Gustav Allvin 850107 hep 19 Gteborg/FH 8. 3 + P19
8,14 Erik Jakobsson 880126 5 15 h2 Vsters 19. 1 857-02 P15
8,24 Johan Norberg 611008 6 h3 Bollns 1. 2 801-99 M40
8,29 Daniel Pettersson 891026 3 15 h1 Eskilstuna 6. 1 874-02 P15
8,32 Rasmus Ersson 900304 1 13 h2 Falun 23. 3 887i-01 P13
8,46 Magnus Sderstrm 890823 1 15 h2 Bollns 1. 2 853-02 P15
8,58 Adrian Larsson 880319 6 15 h1 Falun 23. 3 927-02 P15
8,65 Mattias Sderstrm 890509 4 14 h1 Vsters 19. 1 900-02 P15
8,85 Alf Jansson 530702 3 50 h2 Eskilstuna 15. 2 816-94 M50
200 meter
26,32 Johan Norberg 611008 3 40 A Eskilstuna 16. 2 2542i-98 M40
29,15 Fredrik Lax 690306 4 B Bollns 1. 2 0i MS
31,55 Jakob Enmark 910504 3 12 h3 Vsters 18. 1 0 P13
32,15 Mathias Wiberg 930209 1 10 h2 Bollns 8. 3 0 P11
34,34 Adam Pll 930425 1 10 h1 Bollns 8. 3 0 P11
34,91 Kristofer Sundberg 920305 2 11 h3 Bollns 8. 3 0 P11
35,31 David Huldn 940126 1 9 h2 Bollns 8. 3 0 P9
35,78 Anton Brynk 930731 2 10 h3 Bollns 8. 3 0 P11
37,17 Jonatan Bergstrm 920327 3 11 h1 Bollns 8. 3 0 P11
38,65 Martin Maxe 910506 4 12 h2 Bollns 8. 3 3832i-02 P13
400 meter
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
600 meter (med alla resultat under 1.50,00)
1.49,2m Markus Liwing 891129 1 14 Gvle 11. 1 14671u-02 P15
1.51,8m Magnus Sderstrm 890823 2 14 Gvle 11. 1 15961u-01 P15
800 meter (med alla resultat under 2.30,00)
2.05,78 Johan Norberg 611008 6 Falun 18. 1 20098i-88 M40
2.22,33 Fredrik Lax 690306 3 Bollns 1. 2 21632i-97 MS
2.24,49 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 9. 3 22870i-02 P17
2.24,74 Markus Liwing 891129 1 15 h2 Stra 1. 2 22926u-02 P15
1000 meter (med alla resultat under 3.05,00)
3.03,60 Markus Liwing 891129 8 15 A Stra 9. 2 0 P15
1500 meter
4.14,26 Johan Norberg 611008 4 40 h2 San Sebastian, ESP 8. 3 40884i-91 M40
5.01,28 Markus Liwing 891129 6 15 Eskilstuna 6. 1 45659u-02 P15
3000 meter
9.12,90 Johan Norberg 611008 1 40 B San Sebastian, ESP 6. 3 9092mi-87 M40
10.14,80 Fredrik Lax 690306 2 Bollns 4. 1 101831i-97 MS
MS 60 meter hck (106,7 cm)
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
P19 60 meter hck (100 cm)
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
Amerikanska High School-hckar (99,1 cm)
7,8m Michael Railsback 841016 1 18 Lincoln, Ne., USA 1. 2 860-02 P19
P17 60 meter hck (91,4 cm)
9,28 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 9. 3 950-02 P17
P15 60 meter hck (84 cm)
10,08 Magnus Sderstrm 890823 2 14 Falun 23. 3 0 P15
Hjdhopp (med alla resultat ver 1,40)
1,8 Stefan Fougman 560705 1 45 San Sebastian, ESP 9. 3 210i-84 M45
1,76 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 9. 3 176i-02 P17
1,74 Gustav Allvin 850107 hep 19 Gteborg/FH 8. 3 166i-01 P19
1,62 Rasmus Ersson 900304 2 13 Falun 23. 3 154u-02 P13
1,43 Markus Liwing 891129 3 14 Gvle 11. 1 0 P15
1,43 Magnus Sderstrm 890823 2 14 Gvle 11. 1 140i-02 P15
Stavhopp (med alla resultat ver 2,00)
4,1 Gustav Allvin 850107 1 Bollns 1. 2 400i-02 P19
3,26 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 8. 3 276i-02 P17
2,14 Johan Fougman 900113 1 13 Stra 9. 2 195i-02 P13
Lngdhopp (Plankmtning)
7,26 Robert Flt 770104 2 Falun 7. 12 720i-98 MS
7,01 Ruben Kiefer 740914 7 Stra 1. 3 ? MS
6,2 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 8. 3 607i-02 P17
5,76 Erik Jakobsson 880126 1 15 Falun 18. 1 473i-02 P15
5,74 Gustav Allvin 850107 hep 19 Gteborg/FH 8. 3 0i P19
5,35 Filip Almgren 840901 4 Vsters 1. 2 556i-01 P19
4,79 Magnus Sderstrm 890823 3 15 Bollns 1. 2 423i-02 P15
4,71 Mattias Sderstrm 890509 5 14 Vsters 19. 1 431i-02 P15
4,64 Daniel Pettersson 891026 7 15 Eskilstuna 6. 1 (435u-02) P15
4,03 Adrian Larsson 880319 10 15 Eskilstuna 6. 1 396i-02 P15
Trestegshopp (Plankmtning)
15,26 Henrik Sahlstrm 771026 1 B Stockholm/Gl 18. 2 + MS
12,53 Fredrik Persson 860114 1 17 Stra 8. 2 1277i-02 P17
12,47 Filip Almgren 840901 6 19 Vsters 23. 2 1279i-01 P19
12,1 Erik Jakobsson 880126 1 15 Vsters 19. 1 1096i-02 P15
10,15 Magnus Sderstrm 890823 2 15 Gvle 13. 2 0 P15
9,43 Daniel Pettersson 891026 7 14 Vsters 19. 1 0 P15
Kulsttning - MS (7,26 kg)
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
Kulsttning - P19 (6,0 kg)
8,84 Gustav Allvin 850107 hep 19 Gteborg/FH 8. 3 0 P19
Kulsttning - P17 (5,0 kg)
12,74 Fredrik Persson 860114 hep 17 Gteborg/FH 9. 3 1055i-02 P17
Kulsttning - P15 (4,0 kg)
8,52 Adrian Larsson 880319 3 15 Falun 23. 3 0730i-02 P15
8,21 Mattias Sderstrm 890509 3 14 Vsters 19. 1 0 P15
7,89 Magnus Sderstrm 890823 1 13 Gvle 30. 11 0 P15
Viktkastning - MS (18 kg)
14,95 Anders Bergstrm 661021 7 Stra 2. 3 0 M35
Sjukamp - MS
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
Sjukamp - P19
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
Sjukamp - P17
5.006 Fredrik Persson 860114 5 17 Gteborg/FH 9. 3 feb-10 P17
(7,63 - 3,26 - 6,20 - 9,28 - 1,76 - 12,74 - 2.24,49)
KVINNOR SENIORER - F15
55 meter
7,28 Michelle Railsback 820106 2 h1 Pocatello, Id., USA 22. 2 753-02 K22
60 meter (med alla resultat under 9,10)
7,86 Lina Quick 800402 1 h1 Bollns 1. 2 784-99 KS
7,94 Linn Malmo 840226 3 Stra 8. 2 781-00 F19
8,05 Michelle Railsback 820106 3 h2 Nampa, Id., USA 25. 1 0 K22
8,08 Josefina Hallstrm 860624 5 17 Stra 8. 2 803-02 F17
8,23 Linda Wallerman 830916 5 h1 Stra 8. 2 811-01 K22
8,54 Lina Ntterlund 880822 6 15 s2 Eskilstuna 6. 1 909-02 F15
8,55 Elin Pll 910619 1 12 h2 Falun 22. 3 953i-02 F13
8,64 Julia Engstrm 900126 6 13 Falun 23. 3 923-02 F13
8,83 Evelina Huldn 901228 2 13 h4 Eskilstuna 6. 1 937-02 F13
8,84 Jessica Enlund 890406 4 15 h3 Eskilstuna 6. 1 946-02 F15
8,85 Jennifer Hglund 900322 4 13 h3 Eskilstuna 6. 1 0 F13
8,85 Anna Ekstrm 861103 4 17 h1 Eskilstuna 6. 1 897-02 F17
8,9 Hanna Wike 881207 7 15 h2 Vsters 19. 1 901-01 F15
9,02 Jennifer Alabi 911119 1 11 h6 Eskilstuna 23. 11 981-02 F13
9,1 Olivia Lind 911120 1 11 h2 Eskilstuna 23. 11 (969w-02) F13
9,21 Johanna Holmqvist 880321 5 15 h4 Eskilstuna 6. 1 987-01 F15
9,74 Erika Enlund 870521 5 17 h2 Eskilstuna 6. 1 978-01 F17
200 meter
25,41 Michelle Railsback 820106 ? Pocatello, Id., USA 1. 2 2723i-02 K22
26,26 Linn Malmo 840226 2 h5 Stra 15. 2 2555i-00 F19
28,44 Lina Ntterlund 880822 2 15 h8 Stra 9. 2 (2871w-02) F15
29,27 Elin Pll 910619 1 12 h4 Bollns 8. 3 0 F13
29,28 Emma Allvin 810301 17 Norman, Ok., USA 22. 2 2943i-01 K22
29,29 Julia Engstrm 900126 1 13 h2 Vsters 19. 1 0 F13
29,41 Hanna Wike 881207 3 15 h3 Vsters 19. 1 3083i-01 F15
29,53 Jessica Enlund 890406 2 14 h1 Vsters 19. 1 0 F15
30,42 Olivia Lind 911120 1 12 h5 Vsters 18. 1 0 F13
30,92 Evelina Huldn 901228 4 13 h9 Vsters 19. 1 3297i-02 F13
31,18 Jennifer Alabi 911119 3 15 h2 Stra 9. 2 0 F13
32,08 Elina Brynk 920414 1 11 h1 Bollns 8. 3 0 F11
32,37 Johanna Holmqvist 880321 3 15 h8 Stra 9. 2 3135i-02 F15
33,23 Therse Nilsson 920312 4 11 h1 Bollns 8. 3 3733i-02 F11
33,75 Emma Schade 910305 3 12 h4 Vsters 18. 1 0 F13
34,07 Josefin Karlsson 910118 4 12 h2 Vsters 18. 1 0 F13
34,45 Anni Eliasson 920427 4 11 h1 Vsters 18. 1 0 F11
34,89 Anna Erenlf 910723 4 12 h3 Vsters 18. 1 3359i-02 F13
35,23 Julia Wigren 930413 2 10 h1 Bollns 8. 3 0 F11
35,58 Madeleine Eriksson 930102 1 10 h2 Bollns 8. 3 0 F11
36,07 Emma Sderstrm 921127 3 11 h4 Bollns 8. 3 3606i-02 F11
38,16 Julia Bergstrm 931114 3 10 h3 Bollns 8. 3 0 F11
43,39 Melinda Maxe 921113 4 11 h2 Bollns 8. 3 4350i-02 F11
verlng bana (mer n 200 m omkrets)
25,39 Michelle Railsback 820106 2 B Flagstaff, Az., USA 1. 3 2723i-02 K22
400 meter
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
600 meter (med alla resultat under 2.00,00)
1.48,1m Sofie Erenlf 890708 1 14 Gvle 11. 1 15103i-02 F15
1.49,48 Josefina Hallstrm 860624 pen 17 Gteborg/FH 8. 3 0 F17
1.50,9m Jessica Enlund 890406 2 14 Gvle 11. 1 20103i-02 F15
1.52,9m Evelina Huldn 901228 1 12 Gvle 30. 11 0i F13
1.53,74 Elin Pll 910619 3 12 A Falun 22. 3 0 F13
1.55,8m Lina Ntterlund 880822 1 14 Gvle 30. 11 0 F15
1.56,96 Jennifer Hglund 900322 5 13 Eskilstuna 6. 1 (15505u-02) F13
2.07,7m Sandra Wrn 890214 5 13 Gvle 30. 11 0 F15
800 meter (med alla resultat under 2.50,00)
2.31,28 Sofie Erenlf 890708 1 15 h1 Stra 1. 2 23797i-02 F15
2.37,15 Jessica Enlund 890406 2 15 h1 Eskilstuna 6. 1 (23908u-02) F15
2.41,37 Evelina Huldn 901228 3 13 h2 Vsters 19. 1 25498i-02 F13
1000 meter
3.20,49 Sofie Erenlf 890708 2 14 Vsters 19. 1 0 F15
3.26,57 Jessica Enlund 890406 5 15 h1 Stra 9. 2 0 F15
1500 meter
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
3000 meter
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
KS/F19 55 meter hck (84 cm)
8,1 Michelle Railsback 820106 2 h1 Pocatello, Id., USA 22. 2 0 K22
9,35 Emma Allvin 810301 5 h3 Lubbock, Tx., USA 25. 1 897-02 K22
KS/F19 60 meter hck (84 cm)
8,56 Lina Quick 800402 1 h3 Stra 2. 3 861-99 KS
9,31 Linda Wallerman 830916 4 h1 Stra 15. 2 0 K22
9,34 Josefina Hallstrm 860624 2 19 Stra 16. 2 0 F17
10,27 Emma Allvin 810301 5 h1 Flagstaff, Az., USA 8. 2 988-00 K22
F17 60 meter hck (76 cm - 8,50 m)
8,98 Josefina Hallstrm 860624 pen 17 Gteborg/FH 8. 3 888-02 F17
F15 60 meter hck (76 cm - 8,00 m)
10,7 Lina Ntterlund 880822 4 15 h1 Stra 1. 2 0 F15
11,47 Jessica Enlund 890406 5 15 h2 Stra 1. 2 0 F15
12,29 Emma Schade 910305 6 15 h2 Stra 1. 2 0 F13
Hjdhopp (med alla resultat ver 1,25)
1,67 Emma Allvin 810301 3 Jonesboro, Ar., USA 1. 3 164i-97 K22
1,63 Lisa Hannula 830614 1 Charleston, Il., USA 21. 2 172i-01 K22
1,62 Marie Rosengren 800712 4= Nashville, Tn., USA 12. 1 172i-97 KS
1,54 Sofie Erenlf 890708 1 13 Eskilstuna 23. 11 146i-02 F15
1,5 Cecilia Odn 850321 2 Bollns 1. 2 154i-01 F19
1,49 Josefina Hallstrm 860624 pen 17 Gteborg/FH 8. 3 140u-00 F17
1,39 Sandra Wrn 890214 10= 14 Vsters 19. 1 130i-02 F15
1,36 Jessica Enlund 890406 14 15 Eskilstuna 6. 1 126i-02 F15
1,31 Lina Ntterlund 880822 9 15 Gvle 11. 1 130i-02 F15
1,29 Emma Schade 910305 1 12 Gvle 14. 12 105i-02 F13
Stavhopp (med alla resultat)
3,81 Michelle Railsback 820106 1 Pocatello, Id., USA 1. 2 355i-01 K22
3,23 Caroline Fougman 840724 4 19 Vsters 22. 2 315i-00 F19
2,62 Jessika Gustavsson 870130 4= Falun 18. 1 273i-01 F17
2,05 Jessica Enlund 890406 2 15 Stra 1. 2 193u-02 F15
1,81 Sandra Wrn 890214 7 14 Vsters 19. 1 180u-02 F15
Lngdhopp (Plankmtning)
6,05 Lina Quick 800402 4 Stra 2. 3 615i-00 KS
5,53 Michelle Railsback 820106 1 Pocatello, Id., USA 22. 2 564i-01 K22
5,5 Angelica Strm 810915 3 22 Vsters 23. 2 + K22
5,45 Josefina Hallstrm 860624 1 17 Vsters 1. 2 541i-02 F17
4,85 Emma Allvin 810301 14 Flagstaff, Az., USA 8. 2 514i-00 K22
4,65 Jessika Gustavsson 870130 11 17 Falun 23. 3 477i-02 F17
4,52 Lina Ntterlund 880822 9 15 Vsters 19. 1 413i-02 F15
4,35 Jessica Enlund 890406 15 15 Stra 9. 2 0 F15
4,34 Sandra Wrn 890214 9 14 Vsters 19. 1 (398u-02) F15
4,25 Sofie Erenlf 890708 13 14 Vsters 19. 1 (380u-02) F15
3,94 Johanna Holmqvist 880321 17 15 Vsters 19. 1 402i-02 F15
3,92 Malin Lundstedt 880615 5 14 Gvle 30. 11 (385u-02) F15
3,83 Hanna Wike 881207 29 15 Stra 9. 2 (383u-02) F15
3,4 Maria Westlin 891206 1 14 Gvle 24. 11 0 F15
3,39 Emelie Berg 890214 2 14 Gvle 24. 11 0 F15
Trestegshopp (Plankmtning)
12,04 Angelica Strm 810915 1 Bollns 8. 3 1216i-02 K22
9,81 Lina Ntterlund 880822 1 15 Gvle 13. 2 (0984u-02) F15
9,26 Sofie Erenlf 890708 7 14 Vsters 19. 1 0 F15
7,88 Johanna Holmqvist 880321 12 15 Vsters 19. 1 (0854u-02) F15
Kulsttning - KS/F19 (4 kg)
9,94 Emma Allvin 810301 14 Lubbock, Tx., USA 25. 1 1033i-01 K22
Kulsttning - F17/F15 (3 kg)
10,53 Josefina Hallstrm 860624 pen 17 Gteborg/FH 8. 3 (0919u-01) F17
8,43 Malin Lundstedt 880615 7 15 Vsters 19. 1 0823i-02 F15
8,24 Anna Ekstrm 861103 6 17 Eskilstuna 6. 1 0809i-02 F17
7,83 Sofie Erenlf 890708 10 15 Stra 1. 2 0 F15
7,29 Lina Ntterlund 880822 3 14 Gvle 30. 11 (0729u-02) F15
7,01 Erika Enlund 870521 7 17 Eskilstuna 6. 1 0665i-02 F17
6,95 Jessica Enlund 890406 20 15 Eskilstuna 6. 1 0 F15
Kulsttning - F15 (2 kg)
10,66 Sofie Erenlf 890708 4 13 Eskilstuna 23. 11 0972i-02 F15
8,55 Jessica Enlund 890406 3 13 Gvle 30. 11 0719i-02 F15
8,12 Sandra Wrn 890214 4 13 Gvle 30. 11 0759i-02 F15
6,55 Emelie Berg 890214 1 14 Gvle 24. 11 0 F15
5,46 Maria Westlin 891206 2 14 Gvle 24. 11 0 F15
Femkamp - KS/F19
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
Femkamp - F17
3.657 Josefina Hallstrm 860624 3 17 Gteborg/FH 7. 3 0 F17
(8,98 - 1,49 - 10,53 - 5,41 - 1.49,48)
Femkamp - F15
Inga resultat noterade under innessongen 2003 av Gefle IF:s aktiva
POJKAR 13 (fdda 1990-1991)
60 meter
8,32 Rasmus Ersson 900304 1 13 h2 Falun 23. 3 887i-01 P13
9,05 Jimmy Fors 900629 4 12 s2 Eskilstuna 23. 11 0 P13
9,1 Henrik Hyllengren 900312 5 12 h3 Eskilstuna 23. 11 0 P13
9,25 Jakob Enmark 910504 5 12 h3 Falun 22. 3 969i-02 P13
9,36 Andreas Romin 910525 3 12 h2 Falun 22. 3 0 P13
9,42 Mattias Hall 910508 3 12 h1 Falun 22. 3 976i-02 P13
9,48 Jesper Hall 900111 6 13 h1 Falun 23. 3 992i-02 P13
9,89 Anton Hedbern 911009 4 11 h4 Eskilstuna 23. 11 1023i-02 P13
9,98 Rikard Andersson 910712 6 12 h4 Falun 22. 3 (1035u-02) P13
10,26 Erik Hillborg 910830 4 11 h3 Eskilstuna 23. 11 1040i-02 P13
10,33 Martin Maxe 910506 7 12 h1 Falun 22. 3 1082i-02 P13
200 meter
31,55 Jakob Enmark 910504 3 12 h3 Vsters 18. 1 0 P13
38,65 Martin Maxe 910506 4 12 h2 Bollns 8. 3 3832i-02 P13
600 meter
1.51,53 Jakob Enmark 910504 3 12 A Falun 22. 3 0 P13
1.54,0m Rasmus Ersson 900304 3 14 Gvle 11. 1 0 P13
1.54,75 Mattias Hall 910508 5 12 A Falun 22. 3 (15187u-02) P13
1.58,23 Andreas Romin 910525 1 12 h3 Stra 9. 2 0 P13
2.00,13 Jimmy Fors 900629 5 13 Stra 9. 2 0 P13
2.00,25 Jesper Hall 900111 6 13 B Falun 23. 3 (15556u-02) P13
2.00,59 Anton Hedbern 911009 1 12 B Falun 22. 3 (15793u-02) P13
2.10,36 Rikard Andersson 910712 5 12 B Falun 22. 3 0 P13
800 meter
2.36,47 Mattias Hall 910508 3 11 Eskilstuna 23. 11 24581i-02 P13
2.40,71 Jakob Enmark 910504 5 12 Vsters 18. 1 24490i-02 P13
2.52,21 Anton Hedbern 911009 5 11 Eskilstuna 23. 11 30098i-02 P13
3.08,56 Jimmy Fors 900629 5 12 Eskilstuna 23. 11 0 P13
Gng 1000 meter
6.29,03 Mattias Hall 910508 3 14 Eskilstuna 23. 11 0 P13
6.52,43 Anton Hedbern 911009 5 14 Eskilstuna 23. 11 0 P13
7.48,54 Erik Hillborg 910830 6 14 Eskilstuna 23. 11 0 P13
60 meter hck (76 cm - 7,65 m)
9,85 Rasmus Ersson 900304 1 13 Falun 23. 3 (943u-02) P13
12,18 Mattias Hall 910508 4 12 h3 Stra 9. 2 (1175u-02) P13
12,25 Johan Fougman 900113 5 13 h2 Stra 9. 2 (1242u-02) P13
12,85 Andreas Romin 910525 4 12 h1 Stra 9. 2 0 P13
13,12 Erik Hillborg 910830 5 12 h3 Stra 9. 2 (1334u-02) P13
Hjdhopp
1,62 Rasmus Ersson 900304 2 13 Falun 23. 3 (154u-02) P13
1,37 Andreas Romin 910525 3 12 Falun 22. 3 0 P13
1,35 Johan Fougman 900113 2 13 Falun 18. 1 129i-02 P13
1,28 Mattias Hall 910508 8 12 Falun 22. 3 110i-02 P13
1,25 Jesper Hall 900111 14 12 Eskilstuna 23. 11 120i-02 P13
1,25 Jakob Enmark 910504 14 12 Falun 22. 3 (115u-02) P13
1,2 Erik Hillborg 910830 16 12 Falun 22. 3 115i-02 P13
1,15 Anton Hedbern 911009 18 12 Falun 22. 3 110i-02 P13
1,1 Martin Maxe 910506 19 12 Stra 9. 2 105i-02 P13
Stavhopp
2,14 Johan Fougman 900113 1 13 Stra 9. 2 195i-02 P13
Lngdhopp (Zonmtning)
5,16 Rasmus Ersson 900304 3 13 Falun 23. 3 (524u-02) P13
4,37 Jesper Hall 900111 9 13 Falun 23. 3 390i-02 P13
4,09 Mattias Hall 910508 11 12 Falun 22. 3 369i-02 P13
4 Johan Fougman 900113 10 12 Eskilstuna 23. 11 405i-02 P13
3,87 Jakob Enmark 910504 15 12 Falun 22. 3 (395u-02) P13
3,84 Anton Hedbern 911009 9 11 Eskilstuna 23. 11 321i-02 P13
3,82 Andreas Romin 910525 11 11 Eskilstuna 23. 11 0 P13
3,67 Rikard Andersson 910712 22 12 Falun 22. 3 (356u-02) P13
3,48 Martin Maxe 910506 16 11 Eskilstuna 23. 11 316i-02 P13
Trestegshopp (Zonmtning)
8,34 Andreas Romin 910525 8 12 Stra 9. 2 0 P13
8,34 Anton Hedbern 911009 9 12 Stra 9. 2 (0782u-02) P13
7,03 Martin Maxe 910506 18 12 Stra 9. 2 (0695u-02) P13
Kulsttning (3 kg)
7,29 Erik Hillborg 910830 7 12 Falun 22. 3 0 P13
7,22 Martin Maxe 910506 1 12 Bollns 8. 3 0 P13
6,65 Andreas Romin 910525 9 12 Stra 9. 2 0 P13
6,35 Anton Hedbern 911009 12 12 Stra 9. 2 0 P13
Kulsttning (2 kg)
8,62 Andreas Romin 910525 6 11 Eskilstuna 23. 11 0 P13
8,39 Erik Hillborg 910830 7 11 Eskilstuna 23. 11 0753i-02 P13
8,23 Martin Maxe 910506 8 11 Eskilstuna 23. 11 0680i-02 P13
7,4 Mattias Hall 910508 9 11 Eskilstuna 23. 11 0665i-02 P13
POJKAR 11 (fdda 1992-1993)
60 meter
9,34 Mathias Wiberg 930209 1 10 h2 Bollns 8. 3 (946u-02) P11
9,37 Erik Trnros 930611 4 10 Falun 22. 3 1020i-02 P11
9,39 Anton Brynk 930731 1 10 h2 Bollns 8. 3 0 P11
9,6 Didrik Hall 920305 5 10 Eskilstuna 23. 11 1028i-02 P11
9,94 Kristofer Sundberg 920305 6 11 h2 Falun 18. 1 1054i-01 P11
9,95 Martin Karlsson 930819 2 10 h1 Bollns 8. 3 0 P11
10 Simon O'Connell 920413 5 11 h1 Falun 22. 3 0 P11
10,05 Adam Pll 930425 3 10 h1 Bollns 8. 3 (983u-02) P11
10,25 John sterberg 930529 3 10 h2 Falun 22. 3 (1030u-02) P11
10,56 Jonatan Bergstrm 920327 6 11 h2 Falun 22. 3 (1068u-02) P11
200 meter
32,15 Mathias Wiberg 930209 1 10 h2 Bollns 8. 3 0 P11
34,34 Adam Pll 930425 1 10 h1 Bollns 8. 3 0 P11
34,91 Kristofer Sundberg 920305 2 11 h3 Bollns 8. 3 0 P11
35,78 Anton Brynk 930731 2 10 h3 Bollns 8. 3 0 P11
37,17 Jonatan Bergstrm 920327 3 11 h1 Bollns 8. 3 0 P11
600 meter
2.06,10 Didrik Hall 920305 1 11 h1 Stra 9. 2 (20022u-02) P11
2.10,02 Jonatan Bergstrm 920327 4 11 h1 Vsters 18. 1 0 P11
2.10,66 Mathias Wiberg 930209 3 10 B Falun 22. 3 0 P11
2.13,39 Anton Brynk 930731 2 10 h1 Vsters 18. 1 0 P11
800 meter
2.51,01 Didrik Hall 920305 3 10 Eskilstuna 23. 11 25911i-02 P11
60 meter hck (76 cm)
11,52 Didrik Hall 920305 3 11 B Stra 9. 2 0 P11
Hjdhopp
1,35 Erik Trnros 930611 1 10 Falun 22. 3 (128u-02) P11
1,33 Didrik Hall 920305 2 11 Stra 9. 2 123i-02 P11
1,23 Mathias Wiberg 930209 5 10 Falun 22. 3 (110u-02) P11
1,2 Jonatan Bergstrm 920327 4 11 Bollns 8. 3 (110u-02) P11
1,13 Adam Pll 930425 4 10 Bollns 8. 3 0 P11
0,95 Anton Brynk 930731 8 10 Bollns 8. 3 0 P11
0,91 Manochehr Endalib 920630 8 11 Gvle 9. 2 0 P11
Lngdhopp (Zonmtning)
4,2 Erik Trnros 930611 1 10 Vsters 18. 1 330i-02 P11
4,03 Didrik Hall 920305 3 10 Eskilstuna 23. 11 347i-02 P11
3,93 Mathias Wiberg 930209 4 10 Falun 22. 3 (383u-02) P11
3,75 Simon O'Connell 920413 1 11 Gvle 9. 3 0 P11
3,62 Jonatan Bergstrm 920327 8 11 Bollns 8. 3 (349u-02) P11
3,61 Kristofer Sundberg 920305 9 11 Bollns 8. 3 313i-01 P11
3,55 Martin Karlsson 930819 4 10 Bollns 8. 3 0 P11
3,46 John sterberg 930529 2 10 Gvle 9. 3 (340u-02) P11
3,46 Anton Brynk 930731 10 10 Falun 22. 3 0 P11
3,32 Adam Pll 930425 2 10 Gvle 24. 11 (333u-02) P11
3,28 Niclas Richardson 930407 3 10 Gvle 9. 3 0 P11
3,07 Thomas Sderman 930802 3 10 Gvle 24. 11 (321u-02) P11
2,56 Olle Melin 931123 4 10 Gvle 24. 11 0 P11
Trestegshopp (Zonmtning)
8,95 Didrik Hall 920305 2 11 Stra 9. 2 0 P11
Kulsttning (2 kg)
9,49 Erik Trnros 930611 1 10 Falun 22. 3 (0820u-02) P11
8,23 Didrik Hall 920305 5 10 Eskilstuna 23. 11 0726i-02 P11
8,18 Kristofer Sundberg 920305 1 11 Bollns 8. 3 0603i-01 P11
7,82 Jonatan Bergstrm 920327 7 11 Falun 22. 3 (0689u-02) P11
7,39 Adam Pll 930425 1 10 Gvle 24. 11 (0702u-02) P11
7,3 John sterberg 930529 6 10 Falun 22. 3 (0697u-02) P11
6,92 Simon O'Connell 920413 13 11 Falun 22. 3 0 P11
6,7 Mathias Wiberg 930209 2 10 Gvle 24. 11 (0597u-02) P11
5,85 Anton Brynk 930731 14 10 Falun 22. 3 0 P11
5,37 Martin Karlsson 930819 11 10 Bollns 8. 3 0 P11
4,85 Thomas Sderman 930802 3 10 Gvle 24. 11 (0447u-02) P11
4,7 Olle Melin 931123 4 10 Gvle 24. 11 0 P11
POJKAR 9 (fdda 1994-1995)
60 meter
10,03 Dan Eriksson 940218 2 9 B Vsters 18. 1 0 P9
10,14 David Huldn 940126 2 9 h3 Falun 22. 3 1081i-02 P9
10,38 Calle Hallberg 940630 5 9 B Vsters 18. 1 1127i-02 P9
10,84 Max Johansson 941123 5 9 h1 Falun 22. 3 1197i-02 P9
10,85 Elliott Rynbck-Runemalm 941025 4 9 h4 Falun 22. 3 0 P9
10,86 Olle berg 940419 5 9 h3 Falun 22. 3 1210i-02 P9
10,93 Johan Hillborg 940414 6 9 h1 Falun 22. 3 1276i-02 P9
11,03 Oskar Larsson 940615 7 9 h1 Falun 22. 3 1236i-02 P9
11,15 Albin Johansson 941123 6 9 h2 Falun 22. 3 1252i-02 P9
11,62 Casper Eriksson 940703 7 9 h2 Falun 22. 3 0 P9
12,11 Linus Jgren 950503 7 8 Falun 22. 3 0 P9
200 meter
35,31 David Huldn 940126 1 9 h2 Bollns 8. 3 0 P9
600 meter
2.14,94 Calle Hallberg 940630 4 9 h1 Vsters 18. 1 0 P9
2.33,46 Olle berg 940419 9 9 h2 Vsters 18. 1 0 P9
40 meter hck
9,63 Johan Hillborg 940414 3 9 h3 Stra 9. 2 0 P9
Hjdhopp
1,13 David Huldn 940126 1 9 Gvle 9. 3 (090u-02) P9
1,01 Calle Hallberg 940630 8 9 Vsters 18. 1 (090u-02) P9
1,01 Max Johansson 941123 3 9 Gvle 9. 3 (085u-02) P9
1,01 Albin Johansson 941123 4 9 Gvle 9. 3 (085u-02) P9
0,85 Olle berg 940419 24 9 Vsters 18. 1 (090u-02) P9
0,76 Alfred Bjrk 951209 1 8 Gvle 9. 3 0 P9
Lngdhopp (Zonmtning)
3,62 David Huldn 940126 1 9 Gvle 9. 2 296i-02 P9
3,35 Calle Hallberg 940630 4 9 Vsters 18. 1 289i-02 P9
2,91 Max Johansson 941123 16 9 Falun 22. 3 249i-02 P9
2,88 Olle berg 940419 3 9 Gvle 9. 2 253i-02 P9
2,85 Casper Eriksson 940703 4 9 Gvle 9. 2 0 P9
2,82 Linus Jgren 950503 6 8 Falun 22. 3 0 P9
2,79 Elliott Rynbck-Runemalm 941025 21 9 Falun 22. 3 0 P9
2,74 Albin Johansson 941123 22 9 Falun 22. 3 231i-02 P9
2,63 Oskar Larsson 940615 25 9 Falun 22. 3 186i-02 P9
2,6 Johan Hillborg 940414 26 9 Falun 22. 3 246i-02 P9
2,48 Oscar Sderberg 940411 2 9 Gvle 24. 11 0 P9
2,34 Niclas Hvalgren 950415 1 8 Gvle 9. 2 (262u-02) P9
2,2 Emil Linde 94 4 9 Gvle 24. 11 0 P9
1,92 Jonas Sderman 950705 1 8 Gvle 24. 11 (267i-02) P9
Kulsttning (2 kg)
6,73 Olle berg 940419 9 10 Falun 22. 3 (0512u-02) P9
5,04 David Huldn 940126 6 9 Bollns 8. 3 (0470u-02) P9
4,7 Johan Hillborg 940414 9 9 Stra 9. 2 (0474u-02) P9
4,68 Calle Hallberg 940630 16 9 Vsters 18. 1 (0480u-02) P9
4,63 Oscar Sderberg 940411 2 9 Gvle 24. 11 0 P9
4,42 Emil Linde 94 4 9 Gvle 24. 11 0 P9
3,97 Jonas Sderman 950705 1 8 Gvle 24. 11 (0346u-02) P9
POJKAR 7 (fdda 1996 och senare)
60 meter
11,74 Daniel Skalk 970211 1 7 Falun 18. 1 (1313u-02) P7
Lngdhopp (Zonmtning)
2,36 Daniel Skalk 970211 2 3 Bollns 8. 3 (225u-02) P7
2,26 Hannes Gidlf 960110 1 7 Gvle 24. 11 0 P7
2,14 Henrik Tegmark 960719 2 7 Gvle 9. 2 0 P7
2,13 Adam Charpentier 970319 1 6 Gvle 24. 11 0 P7
2,11 Emil Hintze 960907 2 7 Gvle 24. 11 (237u-02) P7
2,06 Victor Sjlander 960629 3 7 Gvle 9. 2 0 P7
Kulsttning (2 kg)
3,39 Henrik Tegmark 960719 1 7 Gvle 24. 11 0 P7
3,15 Adam Charpentier 970319 1 6 Gvle 24. 11 0 P7
3,05 Hannes Gidlf 960110 3 7 Gvle 24. 11 0 P7
3,05 Emil Hintze 960907 2 7 Gvle 24. 11 (0309u-02) P7
2,9 Daniel Skalk 970211 2 6 Gvle 24. 11 (0327u-02) P7
FLICKOR 13 (fdda 1990-1991)
60 meter
8,55 Elin Pll 910619 1 12 h2 Falun 22. 3 953i-02 F13
8,64 Julia Engstrm 900126 6 13 Falun 23. 3 923i-02 F13
8,83 Evelina Huldn 901228 2 13 h4 Eskilstuna 6. 1 937i-02 F13
8,85 Jennifer Hglund 900322 4 13 h3 Eskilstuna 6. 1 0 F13
9,02 Jennifer Alabi 911119 1 11 h6 Eskilstuna 23. 11 981i-02 F13
9,1 Olivia Lind 911120 1 11 h2 Eskilstuna 23. 11 (969w-02) F13
9,59 Johanna Larsson 900903 6 13 h5 Falun 23. 3 977i-02 F13
9,61 Sandra Berglund 910121 2 11 h1 Eskilstuna 23. 11 0 F13
9,68 Anna Erenlf 910723 3 11 h2 Eskilstuna 23. 11 1002i-02 F13
9,79 Josefin Karlsson 910118 6 12 h3 Vsters 18. 1 0 F13
10,85 Emma Sundstrm 911029 5 13 h7 Falun 18. 1 0 F13
11,38 Emma Karlsson 911221 4 13 h6 Falun 18. 1 1162i-02 F13
200 meter
29,27 Elin Pll 910619 1 12 h4 Bollns 8. 3 0 F13
29,29 Julia Engstrm 900126 1 13 h2 Vsters 19. 1 0 F13
30,42 Olivia Lind 911120 1 12 h5 Vsters 18. 1 0 F13
30,92 Evelina Huldn 901228 4 13 h9 Vsters 19. 1 3297i-02 F13
31,18 Jennifer Alabi 911119 3 15 h2 Stra 9. 2 0 F13
33,75 Emma Schade 910305 3 12 h4 Vsters 18. 1 0 F13
34,07 Josefin Karlsson 910118 4 12 h2 Vsters 18. 1 0 F13
34,89 Anna Erenlf 910723 4 12 h3 Vsters 18. 1 3359i-02 F13
600 meter
1.52,9m Evelina Huldn 901228 1 12 Gvle 30. 11 0i F13
1.53,74 Elin Pll 910619 3 12 A Falun 22. 3 0 F13
1.56,96 Jennifer Hglund 900322 5 13 Eskilstuna 6. 1 (15505u-02) F13
2.02,30 Olivia Lind 911120 2 12 h3 Stra 9. 2 0 F13
2.04,99 Emma Schade 910305 2 12 h1 Stra 9. 2 0 F13
2.12,81 Anna Erenlf 910723 6 13 Falun 7. 12 20788i-02 F13
2.27,04 Jennifer Alabi 911119 8 12 h1 Eskilstuna 6. 1 0 F13
800 meter
2.41,37 Evelina Huldn 901228 3 13 h2 Vsters 19. 1 25498i-02 F13
2.57,36 Olivia Lind 911120 6 11 Eskilstuna 23. 11 (24681u-02) F13
60 meter hck (76 cm - 7,65 m)
11,98 Olivia Lind 911120 4 12 A Stra 9. 2 (1230u-02) F13
12,08 Jennifer Alabi 911119 5 12 A Stra 9. 2 0 F13
12,38 Emma Schade 910305 6 12 A Stra 9. 2 (1265u-02) F13
60 meter hck (76 cm - 8,00 m =F15-regler))
12,29 Emma Schade 910305 6 15 h2 Stra 1. 2 0 F13
Hjdhopp
1,29 Emma Schade 910305 1 12 Gvle 14. 12 105i-02 F13
1,21 Johanna Larsson 900903 1 13 Gvle 9. 2 100i-02 F13
1,17 Jennifer Alabi 911119 17 13 Stra 1. 2 110i-02 F13
1,15 Sandra Berglund 910121 1 12 Gvle 9. 2 0 F13
1,09 Fanny Arvendal 910226 2 12 Gvle 9. 2 0 F13
1,06 Josefin Karlsson 910118 3 12 Gvle 9. 2 0 F13
1,06 Jessica la Fleur 900905 2 13 Gvle 9. 2 0 F13
1,01 Ronja Hillman 900328 3 13 Gvle 9. 2 0 F13
0,86 Nina Kimhag 910606 4 12 Gvle 9. 2 0 F13
Lngdhopp (Zonmtning)
4,69 Julia Engstrm 900126 5 13 Falun 23. 3 372i-02 F13
4,49 Evelina Huldn 901228 2 13 Eskilstuna 6. 1 410i-02 F13
4,22 Elin Pll 910619 6 12 Eskilstuna 6. 1 377i-02 F13
4,1 Jennifer Hglund 900322 9 13 Eskilstuna 6. 1 (456u-02) F13
3,95 Jennifer Alabi 911119 12 11 Eskilstuna 23. 11 347i-02 F13
3,89 Emma Schade 910305 26 13 Stra 1. 2 312i-02 F13
3,85 Sandra Berglund 910121 17 11 Eskilstuna 23. 11 0 F13
3,73 Johanna Larsson 900903 1 13 Gvle 24. 11 336i-02 F13
3,49 Fanny Arvendal 910226 2 12 Gvle 9. 3 0 F13
3,47 Anna Erenlf 910723 43 13 Stra 1. 2 337i-02 F13
3,46 Josefin Karlsson 910118 36 12 Vsters 18. 1 0 F13
3,38 Jessica la Fleur 900905 2 13 Gvle 24. 11 0 F13
2,92 Ronja Hillman 900328 2 13 Gvle 9. 3 0 F13
Kulsttning (2 kg)
9,43 Evelina Sundberg 900223 2 13 Falun 18. 1 0701i-01 F13
9,25 Evelina Huldn 901228 4 13 Eskilstuna 6. 1 0789i-02 F13
7,24 Sandra Berglund 910121 10 12 Falun 22. 3 0 F13
7,19 Anna Erenlf 910723 8 13 Stra 1. 2 0560i-02 F13
6,95 Julia Engstrm 900126 19 13 Vsters 19. 1 0584i-02 F13
6,58 Jessica la Fleur 900905 1 13 Gvle 24. 11 0 F13
5,5 Emma Schade 910305 1 12 Gvle 24. 11 (0525u-02) F13
5,42 Johanna Larsson 900903 2 13 Gvle 24. 11 0 F13
4,83 Josefin Karlsson 910118 14 12 Bollns 8. 3 0 F13
FLICKOR 11 (fdda 1992-1993)
60 meter
9,18 Elina Brynk 920414 2 11 h2 Bollns 8. 3 0 F11
9,55 Anni Eliasson 920427 4 11 h2 Falun 22. 3 (986u-02) F11
9,61 Stina Jansson 920614 3 11 h5 Falun 22. 3 (965u-02) F11
9,67 Amanda Kllstrm 920323 1 11 h6 Falun 18. 1 0 F11
9,72 Therse Nilsson 920312 2 11 h6 Falun 22. 3 1037i-02 F11
9,76 Julia Wigren 930413 1 10 h6 Falun 22. 3 1000i-02 F11
9,86 Felicia Ivarsson 930603 4 10 s2 Falun 22. 3 1119i-02 F11
9,88 Elin Sderlund 930404 2 9 h4 Eskilstuna 23. 11 1148i-02 F11
10 Madeleine Eriksson 930102 3 9 h1 Eskilstuna 23. 11 (1030u-02) F11
10,01 Johanna Pettersson 920718 6 11 h4 Falun 22. 3 1092i-02 F11
10,13 Ida Fllgren 920412 4 11 h8 Falun 22. 3 (1052u-02) F11
10,23 Miranda Holmberg Nordmark 920510 5 11 h8 Vsters 18. 1 0 F11
10,24 Emma Sderstrm 921127 5 11 h3 Bollns 8. 3 1062i-02 F11
10,28 Beatrice Larsson 920621 5 11 h3 Falun 22. 3 1108i-02 F11
10,46 Ida stblom 931013 5 11 h6 Falun 18. 1 1154i-02 F11
10,73 Julia Bergstrm 931114 4 9 h2 Eskilstuna 23. 11 (1066u-02) F11
10,95 Anna Pll 930526 6 10 h3 Bollns 8. 3 0 F11
11,23 Melinda Maxe 921113 5 10 h4 Eskilstuna 23. 11 1158i-02 F11
Manuell tid
10,9m Emelie Larsson 931225 7 10 h1 Falun 22. 3 0 F11
200 meter
32,08 Elina Brynk 920414 1 11 h1 Bollns 8. 3 0 F11
33,23 Therse Nilsson 920312 4 11 h1 Bollns 8. 3 3733i-02 F11
34,45 Anni Eliasson 920427 4 11 h1 Vsters 18. 1 0 F11
35,23 Julia Wigren 930413 2 10 h1 Bollns 8. 3 0 F11
35,58 Madeleine Eriksson 930102 1 10 h2 Bollns 8. 3 0 F11
36,07 Emma Sderstrm 921127 3 11 h4 Bollns 8. 3 3606i-02 F11
38,16 Julia Bergstrm 931114 3 10 h3 Bollns 8. 3 0 F11
43,39 Melinda Maxe 921113 4 11 h2 Bollns 8. 3 4350i-02 F11
600 meter
2.06,50 Therse Nilsson 920312 2 11 h1 Vsters 18. 1 (2136mu-02) F11
2.06,79 Stina Jansson 920614 3 11 h1 Vsters 18. 1 (20796u-02) F11
2.11,92 Saga Rehula 920111 4 11 C Falun 22. 3 (2173mu-02) F11
2.15,54 Julia Bergstrm 931114 2 10 h1 Vsters 18. 1 (23052u-02) F11
2.15,71 Madeleine Eriksson 930102 4 10 h5 Vsters 18. 1 (21737u-02) F11
2.33,47 Beatrice Larsson 920621 8 11 B Falun 22. 3 0 F11
2.41,13 Melinda Maxe 921113 6 11 C Falun 22. 3 (24053u-02) F11
800 meter
3.35,08 Melinda Maxe 921113 5 10 h2 Eskilstuna 23. 11 33227i-02 F11
Hjdhopp
1,23 Therse Nilsson 920312 8 11 Bollns 8. 3 105i-02 F11
1,2 Saga Rehula 920111 1 11 Gvle 9. 3 105i-02 F11
1,19 Julia Wigren 930413 1 10 Bollns 8. 3 (115u-02) F11
1,18 Johanna Pettersson 920718 1 11 Gvle 9. 2 095i-02 F11
1,15 Elina Brynk 920414 2 11 Gvle 9. 2 0 F11
1,15 Anni Eliasson 920427 14 11 Falun 22. 3 (105u-02) F11
1,12 Emma Sderstrm 921127 5 11 Gvle 9. 2 110i-02 F11
1,11 Madeleine Eriksson 930102 12 10 Falun 22. 3 (105u-02) F11
1,08 Julia Bergstrm 931114 15 10 Falun 22. 3 (090u-02) F11
1,06 Anna Juggas berg 920129 6 11 Gvle 9. 2 0 F11
1,05 Beatrice Larsson 920621 25 11 Falun 22. 3 (110u-02) F11
1,01 Felicia Ivarsson 930603 4 10 Gvle 9. 2 (100u-02) F11
1 Melinda Maxe 921113 27 11 Stra 9. 2 091i-02 F11
1 Ida Fllgren 920412 30 11 Falun 22. 3 (090u-02) F11
0,96 Jenny la Fleur 921113 7 11 Gvle 9. 2 0 F11
0,96 Anna Pll 930526 5 10 Gvle 9. 2 0 F11
0,91 Hanna Andersson 930526 6 10 Gvle 9. 2 0 F11
0,86 Elin Lindqvist 930413 1 10 Gvle 9. 3 0 F11
Lngdhopp (Zonmtning)
4 Therse Nilsson 920312 1 11 Gvle 9. 3 335i-02 F11
3,91 Anna Juggas berg 920129 10 11 Falun 22. 3 0 F11
3,87 Elina Brynk 920414 2 11 Bollns 8. 3 0 F11
3,67 Saga Rehula 920111 2 11 Gvle 9. 3 336i-02 F11
3,66 Johanna Pettersson 920718 2 11 Gvle 24. 11 342i-02 F11
3,6 Felicia Ivarsson 930603 8 10 Falun 22. 3 278i-02 F11
3,58 Stina Jansson 920614 4 11 Gvle 9. 3 (340u-02) F11
3,51 Emma Sderstrm 921127 28 11 Falun 22. 3 303i-02 F11
3,51 Julia Wigren 930413 11 10 Falun 22. 3 298i-02 F11
3,47 Britta Strandberg 921019 6 11 Gvle 9. 3 243i-02 F11
3,45 Miranda Holmberg Nordmark 920510 4 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,44 Anni Eliasson 920427 7 11 Gvle 9. 3 (332u-02) F11
3,38 Amanda Kllstrm 920323 6 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,35 Madeleine Eriksson 930102 3 10 Gvle 9. 3 (334u-02) F11
3,34 Beatrice Larsson 920621 8 11 Gvle 9. 3 295i-02 F11
3,32 Julia Bergstrm 931114 8 9 Eskilstuna 23. 11 (302u-02) F11
3,22 Ida Fllgren 920412 10 11 Gvle 9. 3 (289u-02) F11
3,22 Ida stblom 931013 4 10 Gvle 9. 3 (288u-02) F11
3,12 Stina Melin 920701 9 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,04 Elin Sderlund 930404 17 9 Eskilstuna 23. 11 290i-02 F11
2,98 Melinda Maxe 921113 27 10 Eskilstuna 23. 11 274i-02 F11
2,98 Maja Melin 920701 11 11 Gvle 24. 11 0 F11
2,94 Anna Pll 930526 4 10 Gvle 24. 11 0 F11
2,92 Tilda Melin 920701 13 11 Gvle 24. 11 0 F11
2,9 Hanna Andersson 930526 5 10 Gvle 9. 3 0 F11
2,85 Lisa Nordin 930929 5 10 Gvle 24. 11 0 F11
2,8 Ida Kolsmyr 920521 14 11 Gvle 24. 11 260i-02 F11
2,78 Emelie Larsson 931225 53 10 Falun 22. 3 0 F11
2,77 Moa rman 930218 6 10 Gvle 24. 11 0 F11
2,77 Jenny la Fleur 921113 11 11 Gvle 9. 3 0 F11
2,62 Daniela Frost 930409 8 10 Gvle 24. 11 0 F11
2,58 Ylva Gullberg 930811 7 10 Gvle 9. 3 0 F11
2,28 Elin Lindqvist 930413 9 10 Gvle 24. 11 0 F11
2,24 Angelica Karjalainen 930509 10 10 Gvle 24. 11 0 F11
Trestegshopp (Zonmtning)
6,6 Melinda Maxe 921113 16 11 Stra 9. 2 0 F11
Kulsttning (2 kg)
7,09 Johanna Pettersson 920718 1 11 Gvle 24. 11 0545i-02 F11
7 Therse Nilsson 920312 10 11 Falun 22. 3 0566i-02 F11
6,79 Amanda Kllstrm 920323 17 13 Falun 18. 1 0 F11
6,58 Anna Juggas berg 920129 16 11 Falun 22. 3 0 F11
5,9 Anni Eliasson 920427 4 11 Gvle 24. 11 (0642u-02) F11
5,73 Beatrice Larsson 920621 26 11 Falun 22. 3 0473i-02 F11
5,5 Anna Pll 930526 12 10 Falun 22. 3 0 F11
5,49 Julia Wigren 930413 3 10 Bollns 8. 3 (0490u-02 F11
5,47 Melinda Maxe 921113 13 11 Bollns 8. 3 0413i-02 F11
5,31 Madeleine Eriksson 930102 5 9 Eskilstuna 23. 11 (0519u-02) F11
5,1 Elin Sderlund 930404 7 9 Eskilstuna 23. 11 (0520i-02) F11
4,85 Saga Rehula 920111 6 11 Gvle 24. 11 0492i-02 F11
4,8 Julia Bergstrm 931114 14 10 Vsters 18. 1 (0496i-02) F11
4,74 Daniela Frost 930409 3 10 Gvle 24. 11 0 F11
4,73 Stina Jansson 920614 7 11 Gvle 24. 11 (0467u-02) F11
4,71 Stina Melin 920701 8 11 Gvle 24. 11 0 F11
4,61 Hanna Andersson 930526 13 10 Bollns 8. 3 0 F11
4,59 Miranda Holmberg Nordmark 920510 9 11 Gvle 24. 11 0 F11
4,57 Elina Brynk 920414 17 11 Bollns 8. 3 0 F11
4,34 Lisa Nordin 930929 6 10 Gvle 24. 11 0 F11
4,21 Angelica Karjalainen 930509 7 10 Gvle 24. 11 0 F11
4,16 Maja Melin 920701 11 11 Gvle 24. 11 0 F11
4,01 Ida Kolsmyr 920521 12 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,93 Britta Strandberg 921019 13 11 Gvle 24. 11 (0364u-02) F11
3,93 Moa rman 930218 8 10 Gvle 24. 11 0 F11
3,69 Tilda Melin 920701 14 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,68 Jenny la Fleur 921113 15 11 Gvle 24. 11 0 F11
3,27 Elin Lindqvist 930413 9 10 Gvle 24. 11 0 F11
FLICKOR 9 (fdda 1994-1995)
60 meter
9,58 Sandra Trnros 950225 1 8 Falun 22. 3 1066i-02 F9
9,61 Moa Enmark 940730 2 9 s1 Falun 22. 3 1080i-02 F9
9,87 Emmy Olsson 940307 4 9 Falun 22. 3 1118i-02 F9
10,36 Olivia Assarsson 940114 6 9 s1 Falun 22. 3 1111i-02 F9
10,63 Ditte Skalk 950622 4 8 h4 Falun 22. 3 (1133u-02) F9
10,86 Nadja Eriksson 940703 3 9 h6 Falun 22. 3 0 F9
10,87 Vendela Pettersson 941103 4 9 h3 Falun 22. 3 1226i-02 F9
11,15 Jenny Assarsson 940114 4 9 h1 Falun 22. 3 1158i-02 F9
11,41 Freja Liljedahl 940513 5 9 h3 Falun 22. 3 1235i-02 F9
11,53 Elin Hallqvist 940323 7 9 h3 Vsters 18. 1 0 F9
11,72 Hanna Bergstrm 950426 4 8 h1 Bollns 8. 3 (1208u-02) F9
11,79 Matilda strm 950214 5 8 h3 Falun 22. 3 1257i-02 F9
11,83 Cecilia Larsson 950413 6 8 h4 Falun 22. 3 (1301u-01) F9
12,35 Felicia Wallin 940410 7 9 h2 Vsters 18. 1 0 F9
400 meter
1.47,25 Hanna Bergstrm 950426 4 8 h2 Vsters 18. 1 0 F9
600 meter
2.12,66 Moa Enmark 940730 3 9 A Vsters 18. 1 0 F9
Hjdhopp
1,21 Sandra Trnros 950225 1 9 Vsters 18. 1 (116u-02) F9
0,96 Emilia Lindgren 940323 1 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,96 Madelene stblom 940305 2 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,91 Jenny Assarsson 940114 3 9 Gvle 9. 3 (090u-02) F9
0,91 Olivia Assarsson 940114 4 9 Gvle 9. 3 (090u-02) F9
0,86 Ditte Skalk 950622 1 8 Gvle 9. 3 0 F9
0,86 Amanda Persson 951013 2 8 Gvle 9. 3 0 F9
0,86 Cecilia Larsson 950413 3 8 Gvle 9. 3 (070u-02) F9
0,86 Frida Jonsson 940511 5= 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,86 Amanda Schultz 941012 5= 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,86 Freja Liljedahl 940513 7 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,86 Nora Hggstrm 940404 8 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,81 Matilda strm 950214 4 8 Gvle 9. 3 (085u-02) F9
0,81 Sofia Nilsson 950916 5 8 Gvle 9. 3 0 F9
0,81 Vendela Pettersson 941103 9= 9 Gvle 9. 3 (080u-02) F9
0,81 Ida Rosn 940526 9= 9 Gvle 9. 3 0 F9
0,81 Evelina Wahlstrm 940218 11 9 Gvle 9. 3 0 F9
Lngdhopp (Zonmtning)
3,74 Sandra Trnros 950225 1 8 Bollns 8. 3 302i-02 F9
3,62 Emmy Olsson 940307 1 9 Falun 22. 3 (315u-02) F9
3,45 Moa Enmark 940730 3 9 Falun 22. 3 243i-01 F9
3,09 Elina Isaksson 950917 2 8 Gvle 24. 11 0 F9
3,08 Nadja Eriksson 940703 12 9 Falun 22. 3 0 F9
2,99 Maria Lindberg 940102 1 9 Gvle 24. 11 256i-02 F9
2,9 Ditte Skalk 950622 8 8 Falun 22. 3 (290u-02) F9
2,78 Freja Liljedahl 940513 27 9 Falun 22. 3 218i-02 F9
2,76 Evelina Wahlstrm 940218 3 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,74 Rebecka Renfjll 940330 1 9 Gvle 9. 3 0 F9
2,69 Nora Hggstrm 940404 4 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,6 Amanda Wickstrm 940217 6 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,58 Hanna Bergstrm 950426 15 8 Falun 22. 3 (227u-02) F9
2,57 Frida Jonsson 940511 7 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,55 Jenny Assarsson 940114 34 9 Falun 22. 3 260i-02 F9
2,55 Olivia Assarsson 940114 35 9 Falun 22. 3 262i-02 F9
2,52 Vendela Pettersson 941103 37 9 Falun 22. 3 236i-02 F9
2,46 Hanna Frost 950624 4 8 Gvle 24. 11 0 F9
2,4 Cecilia Larsson 950413 20 8 Falun 22. 3 (245u-02) F9
2,38 Ida Rosn 940526 8 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,36 Matilda strm 950214 22 8 Falun 22. 3 213i-02 F9
2,33 Madelene stblom 940305 8 9 Gvle 9. 2 0 F9
2,25 Felicia Sgstrm 950423 4 8 Gvle 9. 2 0 F9
2,16 Nina Fredriksson 950430 6 8 Gvle 24. 11 0 F9
2,02 Lisa rman 950214 7 8 Gvle 24. 11 0 F9
2 Felicia Wallin 940410 6 9 Gvle 24. 11 0 F9
2 Astrid Kock 940329 10 9 Gvle 9. 2 0 F9
1,81 Amanda Persson 951013 6 8 Gvle 9. 2 0 F9
Kulsttning (2 kg)
5,59 Emmy Olsson 940307 3 9 Vsters 18. 1 (0574u-02) F9
5,49 Sandra Trnros 950225 1 8 Gvle 24. 11 (0501u-02) F9
4,65 Elin Hallqvist 940323 5 9 Vsters 18. 1 0 F9
4,2 Maria Lindberg 940102 1 9 Gvle 24. 11 (0478u-02) F9
4,11 Freja Liljedahl 940513 2 9 Gvle 24. 11 0 F9
3,89 Cecilia Larsson 950413 2 8 Gvle 24. 11 (0344u-02) F9
3,82 Elin Hallqvist 940323 3 9 Gvle 24. 11 0 F9
3,7 Evelina Wahlstrm 940218 4 9 Gvle 24. 11 0 F9
3,35 Ditte Skalk 950622 3 8 Gvle 24. 11 (0359u-02) F9
3,23 Lisa rman 950214 4 8 Gvle 24. 11 0 F9
3,17 Felicia Wallin 940410 12 9 Vsters 18. 1 0 F9
2,89 Hanna Bergstrm 950426 3 8 Bollns 8. 3 (0282u-02) F9
2,77 Hanna Frost 950624 5 8 Gvle 24. 11 0 F9
2,32 Nina Fredriksson 950430 6 8 Gvle 24. 11 0 F9
Kulsttning (1 kg)
5,22 Ditte Skalk 950622 8 8 Eskilstuna 23. 11 0 F9
FLICKOR 7 (fdda 1996 och senare)
Lngdhopp (Zonmtning)
2,23 Rebecka Gustafsson 960306 1 7 Gvle 9. 2 0 F7
2,05 Ida Lehnbom 960503 1 7 Gvle 24. 11 (213u-02) F7
Kulsttning (2 kg)
2,24 Ida Lehnbom 960503 1 7 Gvle 24. 11 0 F7